Вівторок
20.04.2021
23:09 Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Наші традиції [27]
Біловодський професійний аграрний ліцей багатий на традиції
Наші досягнення [32]
Наші заходи [196]
Національно-патріотичне виховання [53]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Бібліотека 

 

      

     Бібліотека ліцею - важлива ланка навчально-виховного процесу, яка сприяє у вихованні  учнів глибокої відповідальності, формуванні потреби саморозвитку і самовдосконаленні. Уся робота бібліотеки побудова на популяризації книги, на формуванні стійких читацьких інтересів і підвищенні читацької культури, на збереженні, зміцнені і розширенні книжкового фонду та функціонуванні довідково-інформаційного апарату бібліотеки.

     Бібліотека демонструє учням все неосяжне багатство навчальних, інформаційних технологій. Сюди йдуть за книжкою та інформацією, тут вчаться пізнавати, працювати, спілкуватися. Бібліотекар є активним членом методичної і педагогічної ради закладу освіти.    

     Традиційними в роботі бібліотеки стали уроки ввічливості, уроки духовності, змагання ерудитів, літературні свята, голосні читання, диспути, вечори поезії, зустрічі  з цікавими людьми, літературні посиденьки, бібліопікніки тощо. Бібліотека живе, працює, «кипить» своїм життям. Очолює її роботу – Алісова Тетяна Олександрівна. Вона постійно вивчає потреби читачів за допомогою різних методів: опитування, спостереження, оперативно виконує замовлення, допомагає у підборі матеріалу для написання творчих робіт учнів, підготовки до предметних олімпіад, здійснює інформаційне забезпечення методичної проблеми над вирішенням якої працює педагогічний колектив ліцею, постійно повідомляє читачам про нові надходження, влаштовує тематичні виставки, огляди літератури.

 

     Одним із найважливіших завдань роботи бібліотеки є виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, до рідної української мови.

     Змістовному розкриттю книжкового фонду допомагають постійно діючі тематичні полиці: «Україна - дивний край», «Особливість і закон», «Це твоя земля», «Обираємо професію», «Готуємось до батьківських зборів».

     Уже не перший рік бібліотека працює над створенням тематичних папок за темами: «Національна символіка», «Дзвони Чорнобиля», «Письменники рідного краю», «Герої, що стали легендою» та інші.

     Бібліотека постійно бере участь в обласних конкурсах: «Моя Батьківщина - Україна», «Героїв пам’ятаємо імена».

     В бібліотеці працюють клуби: «Ліцейська підтримка +», національно - патріотичний клуб «Воля», літературно-мистецьке об’єднання «Джерело», створена «Академія педагогічної майстерності».

     Велику роль у житті бібліотеки відіграє актив читачів. Члени активу, як правило, найкращі читачі, допомагають у проведенні масових заходів, популяризації книги. Із метою збереження якісного фонду підручників, регулярно проводиться акція «Живи, книго!»

     Співпраця з районною бібліотекою, організована  Тетяною Олександрівною, дає змогу розширити читацькі можливості учнів та  викладачів.

     Маючи чималий досвід, бібліотекар постійно намагається щоб бібліотека дійсно була храмом науки і культури, джерелом знань для тих, хто хоче поповнити свої знання. В бібліотеці важливе значення для виховання учнів має її оформлення.

     В читальній залі бібліотеки розміщені виставки літератури, цитати про книги, оформленні ілюстровані книжкові виставки. На абонементі оформлений куточок «Правила користування бібліотекою, «Інформаційний куточок». Окрасою бібліотекою є безліч зелених квітів. В бібліотеці постійно ведеться робота, яка стимулює самоосвіту і саморозвиток учня, виховує потребу в самостійному пошуку, відборі та використанні інформації, допомагає викладачам та майстрам виробничого навчання  в ознайомленні з передовим досвідом та підвищенні їхньої майстерності.

 

  

     Аналіз роботи бібліотеки показує, що інтерес до книги в учнів ліцею не згасає, а навпаки, щорічно збільшується. Учні ставляться до книжки як найчастішого і невичерпного джерела знань в пізнанні себе, як частини  прекрасного Всесвіту, в пошуку свого головного призначення в ньому. 

     Сьогодні впевнено можна стверджувати, що робота нашої бібліотеки відкриває новий простір для роботи учнів з книгою!

    

Вхід на сайт
Контакти...
Контакти: Біловодський професійний аграрний ліцей Луганської області вул. Аграрна, 36 смт. Біловодськ Луганська область, 92800 (06466) 2-02-93 е-mail: Belovodskiy_litsey@i.ua
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2021